Про стан багатоповерхівок у Рівному. Скільки вони ще простоять?

Житловий фонд міста має ряд проблем

У Рівному немає жодного аварійного житлового будинку. Про це нам повідомили в управлінні міського житлового господарства.

Але разом з тим житловий фонд міста потребує капітального ремонту.

Майже у 200 будинках необхідно відремонтувати дах,

 

у 50 панельних будинках  – герметизувати стики плит

 

та замінити 500 ліфтів.

 

Капітального ремонту каналізації, мережі холодного та гарячого водопостачання, опалення потребують понад сотня багатоквартирних будинків.

Про термін експлуатації «сталінок», «хрущовок» і панельних будинків розказала заступник начальника управління житлово-комунального господарства Олена Москальчук:

По нормативним документам, по наказам житлових будівель – 150 років термін експлуатації цегляних будинків і 100 років панельних будинків.

 

В нас таких немає. Перша панелька у нас з’явилась у 1977 році, а «хрущовки» 1955 року.

У місті майже 300 будинків, в яких не створено ОСББ і на протязі цього року там заплановано облаштувати 40 дитячих майданчиків за кошти з міського бюджету.

У будинках, які мають ОСББ забезпечення належного утримання санітарного, протипожежного  і технічного стан лежить на плечах мешканців.

До слова, у Рівному є будинок на кілька квартир, якому 184 роки. Але про нього ми розкажемо іншим разом.

Слідкуй за нашими новинами у  Telegram

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень