Чи є на Рівненщині борги по «ковідних пакетах»?

І який із медзакладів краю опинився в патовій ситуації

На це питання під час брифінгу ОДА відповідав очільник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Каже, заборгованості по ковідним виплатам на Рівненщині немає. Весь минулий рік і січень – повністю оплачені, говорить чиновник.

З 1 квітня 2020 року фінансування закладів охорони здоров’я змінилося. Відтоді ті, що є підприємствами, укладають угоди з НСЗУ по пакетах послуг, у т.ч. й пакети пріоритетних послуг, які оплачуються за кожен випадок.

 

Але зараз у нас є відкриті питання, зокрема по Острозькій обласній психіатричній лікарні, яка не контрактована з НСЗУ, проте надавала медичну допомогу пацієнтам з Covid-19.

 

Наразі ОДА та управління охорони здоров’я вживає заходів, аби у повній мірі забезпечити виплати для медпрацівників того чи іншого медзакладу. На сьогодні ситуація повністю контрольована, - розповів Олег Вівсянник.

До слова, проблем із медичними кадрами на Рівненщині немає, запевняють у Рівненській ОДА.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень