Чи чесно віддають землю в Рівному?

Активісти громадської організації «Антикорупційний моніторинг» напрацювали декілька суттєвих зауважень щодо роботи міської ради та виконавчого апарату. Зокрема, претензії стосуються розгляду земельних питань

Серед проблем, про які говорять активісти, є сумнозвісне «пакетне голосування» - коли депутати на сесії голосують за видачу земельних ділянок або передачу у власність пакетом по кілька питань. Проте, така система суперечить відкритості влади, і таким чином, як відзначають активісти, часто голосується багато неправомірних договорів.

Також проблемним є питання оприлюднення рішень. Про нього далі представник ГО «Антикорупційний моніторинг» Юрій Дюг:

З порушеннями закону публікуються проекти земельних рішень, особливо там, де є скандальні якісь ділянки, скандальні масиви. Що ми маємо по факту? Замість публікацій повноцінних проектів рішень, де по закону повинні приховуватися лише приватні дані, а це податковий код особи, яка отримує земельну ділянку, ми маємо публікацію шаблонів рішень, де абсолютно всі дані, окрім слів для зв’язки, приховані зірочками.

Ще однією вимогою до влади стала розробка нового порядку оприлюднення та обговорення проектів земельних рішень.

Представники земельної комісії та депутати Людмила Туровська та Святослав Стельмащук погодилися з тим, що документація повинна бути відкрита. Проте, виникли різні думки щодо «пакетного голосування».

Але чи дослухається влада до активістів – покаже час.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень