Чи буде на Рівненщині цієї осені ще тепло?

Похолодання, яке спостерігалося останнім часом, змушує багатьох задумуватися над цим запитанням

Львівський кліматолог Василь Троцюк пояснює похолодання тим, що над Західною Україною нині стоїть величезний циклон, який прийшов з Балкан і зачепився за антициклон на сході, через що навіть посніжило у Карпатах. Циклон нині рухається на північ, але його стримує антициклон на сході. 

Якою буде погода далі – розповідає Василь Троцюк:

Цей величезний  циклон, який зараз стоїть над Західною Україною, розтягнувся аж до полярного кола. Він кидає вкрай великий холод. Але він зараз обігне антициклон той, що на сході, і піде на північ, на північний схід туди в Росію. А на його місці з’явиться більш тепле повітря. І за 3-5 днів, думаю, буде до +16.

Жовтень, за словами Василя Троцюка, ще буде теплим. Можливо, наприкінці місяця ще трішки похолодає і задощить. Але на початку листопада ще буде тепло. Тобто спостерігатимуться такі собі «гойдалки» тепла і холоду - такі ж, як були влітку. Вони виникають через величезні вихори, які приносять з півночі, з-за полярного кола, холод. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень