Чи буде на Рівненщині цієї осені ще тепло?

Похолодання, яке спостерігалося останнім часом, змушує багатьох задумуватися над цим запитанням

Львівський кліматолог Василь Троцюк пояснює похолодання тим, що над Західною Україною нині стоїть величезний циклон, який прийшов з Балкан і зачепився за антициклон на сході, через що навіть посніжило у Карпатах. Циклон нині рухається на північ, але його стримує антициклон на сході. 

Якою буде погода далі – розповідає Василь Троцюк:

Цей величезний  циклон, який зараз стоїть над Західною Україною, розтягнувся аж до полярного кола. Він кидає вкрай великий холод. Але він зараз обігне антициклон той, що на сході, і піде на північ, на північний схід туди в Росію. А на його місці з’явиться більш тепле повітря. І за 3-5 днів, думаю, буде до +16.

Жовтень, за словами Василя Троцюка, ще буде теплим. Можливо, наприкінці місяця ще трішки похолодає і задощить. Але на початку листопада ще буде тепло. Тобто спостерігатимуться такі собі «гойдалки» тепла і холоду - такі ж, як були влітку. Вони виникають через величезні вихори, які приносять з півночі, з-за полярного кола, холод. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень