Чотири області та 800 км планують здолати троє на велосипедах

Масштабний велопохід Українським Поліссям

З 15 по 29 липня відбудеться велопохід Центральним та Західним Поліссям.

Протягом 14-ти днів троє учасників планують здолати 800 км і відвідати чотири області України, заповітні та дотичні до них території регіону.

Велопохід поліссям проходить у рамках міжнародного транскордонного українсько-білоруського проекту «Полісся – дика природа без кордонів» Мета заходу – створення та налагодження роботи волонтерських груп «Хранителі Полісся» у рамках міжнародного транскордонного проєкту.

Це знайомство та співпраця з природозахисними ініціативами добровольців, які діють на основі шкільного лісництва, юнатських гуртків.

Маршрут розпочнеться у смт Іванків Київської області, з Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

 

Протягом мандрівки планується відвідати с. Прибірськ, Вовчків (Київська обл.), с. Покалів і Селезівка (Житомирська обл.), Поліський природний заповідник.

 

Далі маршрут пролягатиме Рівненською областю – с. Старе Село та Висоцьк, м. Сарни, Рівненський природний заповідник.

 

Остання область велопоходу – Волинь з населеними пунктами с. Городок, Любешів, Ратне, національним природним парком «Прип’ять-Стохід», де й завершиться основна програма подорожі.

Крім проєктного завдання, узгодження спільного плану екологічних заходів з волонтерськими групами, велолюбителі спробують зробити опис маршруту, що сприятиме популяризації туризму загалом і виконанню інших завдань проєкту, зокрема створення біосферного резервату «Центральне Полісся».

Учасники велопоходу: Сергій Панченко, доктор біологічних наук, геоботанік, експерт ГО «Українське товариство охорони птахів», менеджер із залучення громадськості міжнародного проєкту «Полісся – дика природа без кордонів»; Ілля Чернишов – геоботанік, член МАН; Олександр Лень – досвідчений турист, веломандрівник.

Довідково: «Полісся – дика природа без кордонів» — міжнародний транскордонний проєкт, що об’єднав природоохоронні інституції Білорусі, України, Німеччини, Польщі, Британії.

На території України його впроваджує ГО «Українське товариство охорони птахів», партнер міжнародної природоохоронної асоціації BirdLife International в Україні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень