Лікарні Рівненщини перевірять на ефективність використання бюджетних коштів

Обрали заклади, на які область витрачає найбільше грошей

У цих закладах товариство «Адвантер Груп» проведе аудит офіційної документації, в результаті якого можна буде виявити, наскільки правдиво подають звітність про показники керівники лікарень.

У яких закладах працюватимуть і власне, що перевірятимуть - розповідає старший партнер «Адвантер Груп», керівник медичного напрямку Ярослав Сірий:

- Це обласні дитяча та доросла лікарні, перинатальний центр і онкодиспансер. Статистична інформація, яка є вже (її збирають згідно із Законом), буде правильно систематизована, буде вказано на помилки у лікарні. На основі цієї правильної інформації ми будемо видавати управлінські рішення для лікарні і зробимо бізнес-план цієї лікарні. Тобто, ми навчимо лікарню правильно збирати інформацію для себе для ухвалення управлінських рішень.

Аудит проводитимуть для того, аби з`ясувати, наскільки обґрунтованими є суми, які обласна рада виділяє на ці медичні установи.

Аудитори запевняють: у разі, якщо у медзакладі подають неправдиву статистику – вони зможуть це розпізнати.

Аудит проводитимуть впродовж 25-ти робочих днів. Щотижня за результатами проведеної роботи у закладах проводитимуть робочі зустрічі. Для обласного бюджету це дослідження безкоштовне, говорить голова обласної ради Микола Драганчук:

- Відразу хотів би зазначити, що проведення цього аудиту для бюджету буде безкоштовним, оскільки компанія «Адвантер» працює із залученням коштів міжнародних донорів. Цей аудит нам допоможе сформувати картину про проблеми в галузі, про виклики.

Сьогодні голова облради підписав із компанією меморандум про співпрацю. Після закінчення аудиту його результати обіцяють оприлюднити.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень