Чому завжди холодно, коли цвітуть абрикоси

Так майже щороку

Львівський кліматолог Василь Троцюк каже:

Давно помічено, що на єврейську Пасху, а вона припадає зазвичай на середину квітня, завжди настає похолодання. Причому, це спостерігається не рік, і не два, а сотні років.

Він пояснює, що це - глобальна тенденція переходу від зими до літа: 

Це - через глобальний перетік повітря. У такий час завжди повітря земною кулею рухається із заходу на схід. Бувають моменти, коли рухається більше з півночі на південь, а буває - з півдня на північ. Коли з півдня на північ, то тепло аж до Мурманська (найбільшого міста Арктики) доходить. А коли перетік навпаки - з півночі на південь, то холод доходить аж до арабських країн. І зараз така тенденція, що глобальний потік повітря рухається не тільки із заходу на схід, а ще й з півночі на південь.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень