Чому у Вараші, Здолбунові і Дубні не вистачає лічильників тепла

Міста різні, проблема одна

Рівненщина на 100% готова до опалювального сезону. В нашій області його розпочали ще з 6-го жовтня, аби підготуватися до холодів. Про це розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір. Так, на Рівненщині вже працює понад 800 котелень і більше 400 км електромереж, каже чиновник:

Так, дійсно, на сьогодні область із 100% готовністю увійшла в опалювальний сезон. До опалювального сезону було підготовлено 806 котелень, 80 центральних теплових пунктів, теплових мереж близько 426 км. Нових котелень – 10 , теплових мереж нових збудованих – 7, на що було використано близько 28 мільйонів гривень, - розповів Віталій Ундір.

Найбільший обсяг цих робіт виконали в Рівному, а також у Костопільському та Здолбунівському районах.

Що ж до обліку тепла, то в області  майже тисяча будинків обладнана лічильниками, що становить 84% від загальної кількості господарств. У Рівному з лічильниками - майже 100% домогосподарств, або понад 820 будинків. 

Найбільша проблема з приладами обліку тепла у Вараші. Там їх потрібно встановити у майже 140 будинках. У Здолбунові не обліковуються тепло у понад 20 господарствах, а в Дубні – 9.

У представників цих міст одне спільне пояснення – не вистачило грошей. 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень