ON-LINE

Чому у Рівному не створюють інспекції з контролю за паркуванням

понеділок, 25 березня 2019
Хоча вона мала б разом з поліцейськими стежити за правильністю розташування на вулицях міста припаркованих авто
Фото з сайту https://glavcom.ua

Створення такої інспекції передбачене законом про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів. Цей закон Верховна Рада прийняла 27 вересня торік.

Ним інспекторам надані повноваження виписувати протокол навіть за відсутності водія – листівку з повідомленням залишати на лобовому склі авто.

І інспектори з паркування вже у тестовому режимі працюють, приміром, у місті Дніпро, але поки обмежуються попередженнями. Чому таку структуру не створюють у  Рівному, міський голова Володимир Хомко пояснив так:

У нас немає платних парковок, тому й нема що контролювати. У нас немає ні одної платної парковки. Ми зробили все безкоштовно. Скажу чому. Тому що така низька вартість паркування, і більше того, оскільки дозволено на тротуарах паркувати, що просто воно не окупиться купляти це дороге обладнання, наймати людей контролювати і заробити 3 копійки на ньому.

 

Як колись буде збільшена вартість паркування, буде прийнято закон, що не можна паркуватися на тротуарах, як в інших містах (ви ж не припаркуєтеся ні в одній європейській столиці безкоштовно, все це платно), тоді буде логіка і в платному паркуванні.

До речі, за словами Володимира Хомка, коли не можна буде паркуватися на тротуарах і зросте вартість паркування, тоді у місті з'являться і криті парковки.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного