Чому у Рівному не буде головної новорічної ялинки

Розповів начальник УЖКГ

У Рівному не буде головної новорічної ялинки цього року. Комунальники вирішили прикрасити дерева, які ростуть на майдані Незалежності та встановити там фотозону.

Таке рішення ухвалили на спільній нараді представників комунального господарства міста та екоактивістів. Таким чином хотіли запобігти  скупченню людей, каже начальник управління житлокомунгоспу Рівного Володимир Пилипчук:

Основне рішення про те, аби не встановлювати ці ялинки, тому що зараз заборонені масові зібрання. Якби ми встановили ялинку, то вона притягувала б багато людей і там би було скупчення. Ми хочемо зробити, аби місто було прикрашене, мало святковий настрій, але не було великих скупчень людей.

На встановленні ялинки місто зекономить близько 80 тисяч гривень, каже головний комунальник Рівного. Кошти витратять на інші комунальні потреби.

А наступного року в обласному центрі планують встановити штучну ялинку, додає начальник УЖКГ. На це хочуть попросити 800 тисяч гривень.

Цього ж року прикрашати центральну площу Рівного до новорічних свят почнуть із 7-го грудня. Також Володимир Пилипчук згадав і за ялинку в селі Дуліби, яку пропонувала сім'я рівнян для встановлення у місті.

Начальнику УЖКГ надійшло більше 10 повідомлень з проханнями забрати цю ялинку, однак місто вирішило відмовитися від такої ініціативи.

Водночас родина Сойко не проти, якщо ялинку заберуть для встановлення у будь-якій іншій частині міста.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень