Чому 26 січня особливо шанують котів: народні прикмети

26 січня - день Яреми

Православний мученик Ярема перебував в ув'язненні і єдиним, хто поділяв його усамітнення, став вуличний кіт. Тварина випадково забрела у в'язницю і стала не тільки співкамерником Яреми, але і його вірним другом.

У цей день особливі почесті віддаються котам і кішкам.

Вважається, що вуличний кіт, що розділив участь мученика Яреми, був посланий йому вищими силами. Часто люди відганяють від себе бродячих тварин, не помічаючи, що вони приходять в життя з якимось посланням, з особливою, божественною місією.

Тварини ніколи не вриваються в життя людей без причини, особливо кішки.

В давнину вважалося, що не кожен дім знаходиться під сильним енергетичним захистом. Якщо в будинку часто лаються, хворіють, немає господаря – він знаходиться в групі ризику. На такі домівки наводять порчу, в них підкидають підклади.

Кішки відчувають це і приходять, щоб захистити домочадців від бід. Такі тварини не затримуються на тривалий час, нейтралізувавши негатив, вони йдуть геть.

Вважалося, що кішки приходять до хати, щоб забрати смерть або смертельну хворобу. Відчувши хворобу, кішка завжди  спробує пробратися до хворого. Тварина ляже людині на голову, пробереться до його ніг, буде спати біля ліжка хворого вдень і вночі.

Боятися тварини не варто, адже вона виконує серйозну місію – зцілює хворого.

Якщо в будинку біда і вуличний кіт буквально напрошується в будинок, необхідно вимити його, нагодувати і пустити до хворого. Нерідко домашні коти і кішки тікають з дому під час хвороби когось з домочадців. Так тварина забирає смерть на себе, рятуючи вмираючого. Саме тому не можна утримувати тварину, якщо вона хоче піти.

Якщо у вашому житті з'явилася людина, здатна заподіяти серйозну шкоду, кішка може натякнути на це. Неспроста багато господарів перевіряють нових людей на своїх тваринах – якщо ті ставляться до людини нормально, значить з ним можна мати справу.

На поганих людей кішки реагують гостро – можуть подряпати, вкусити.

Прихід у ваше життя безпритульної тварини, особливо кішки, повинен сприйматися з подякою. Пам'ятайте, що звірі - посланці вищих сил, через них вони допомагають і спілкуються з людьми.

Народні прикмети на 26 січня

Якщо кішка згорнулася в клубок - чекай морозів. Якщо шкребе стіну або підлогу - швидше за все, незабаром почнеться хуртовина. Якщо потягується і поводиться спокійно - можна очікувати потепління. До слова, в народі вважалося, що кішки здатні знаходити геомагнітні місця, які допомагають боротися з втомою та хворобами.

Якщо в цей день хвору людину посадити на місце, де найбільше любить лежати кішка, то вона одужає. А ось місця, яких кішка уникає, вважають «згубними» - саме там, згідно з повір'ями, збираються нечисті сили, і ставити в таких зонах ліжко або стіл не можна.

У лісі 26 січня тріщать дерева - скоро вдарять сильні і довгі морози

Собака спить біля будки - чекай відлиги. Якщо дрімає, згорнувшись у клубок - холоди протримаються ще довго.

Якщо під вікном щебече синиця - варто чекати ранньої весни

Перед тим, як увечері укладати дитину спати, потрібно посадити до неї в ліжечко кішку. Вважається, що після цього дитина весь рік буде добре спати.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень