Чому у неділю потрібно витрачати усі монети: народні прикмети

Прикмети наших пращурів

У народі склалося повір’я, що дріб’язок забирає місце великих грошей у гаманці, тому він не поповнюється солідними сумами.  Таким чином, за повір’ям, монети заважають покращенню матеріального стану людини. 

Крім того, є прикмета, згідно з якою не можна міняти великі купюри на дрібні, якщо йдеться не про придбання чогось. Вважається, що такий обмін нібито приваблює фінансові проблеми. 

У народі склалася думка, що саме в неділю можна змусити гроші працювати і залучити багатство. Тому саме цього дня потрібно позбутися усіх дрібних грошей, аби притягнути фінансовий успіх. 

Крім того, в останній день тижня не можна брати або позичати. За прикметами такий необдуманий крок може призвести до безгрошів’я. 

Ще пращури вірили, що у неділю не можна вести будь-які справи, пов’язані з фінансами, так як це день для відпочинку. 

Джерело: pixel

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень