

Продукти можуть принести в житло як успіх, так і розлад
Наші прабабусі вірили, що зберігаючи цукор і сіль по різних шафах, члени сім'ї будуть менше конфліктувати.
Якщо ж ці два продукти зберігати в одній шафі, а ще гірше – поставити їх впритул один до одного, то сварки і скандали у домі не стихатимуть ніколи.
Згідно з прикметами, насипати цукор та сіль потрібно в непрозорі ємності, щоб продукти не ввібрали в себе зовнішній негатив.
Сіль і цукор повинні міститися в закупореному вигляді. Недбалість в цьому плані спричинить за собою людський поголос і плітки, якими буде оповита сім'я.
При життєвих негараздах, наші бабусі посипали кути кімнат манкою. Вірили, що крупа забере на себе частину проблем. Через добу її можна просто вимести.
Борошно в усі часи символізувало достаток. Його зберігають в затишному місці, далеко від чужих поглядів. Упаковка повинна бути щільна і розсипати борошно не слід, інакше можна спровокувати домашню перепалку.
Пшеничну крупу зберігають в коробці з золотистою кришкою. Тоді вона стане притягувати щастя в сім'ю.
Дбайливого до себе ставлення вимагає і лавровий лист.
Бажано його скласти в прозору баночку і поставити десь в кухні. Лавр — захист від заздрості, негативів, негараздів. Його аромат руйнує багато недобрих посилів.
Джерело: УкрМедіа
Радіо Трек: НОВИНИ
«Коли на трон зійде восьмий»: що казала Ванга про закінчення війни в Україні
Які номери квартир притягують багатство та щастя, а які - бідність?
У кого ще залишилися долари: українців попередили про обмін валют
Як насправді звати жінку, яка народила сина Олегу Виннику
Зірки на боці переможців: три знаки Зодіаку, у яких успіх — у крові
4 речі у домі, які заважають притоку грошей: народні прикмети
21 червня — день літнього сонцестояння: що не можна робити у найдовший день у році
5 речей, які не можна робити на кухні, аби не привернути нещастя: народні прикмети
Що не можна одягати 20 червня, щоб не притягнути хвороби та невдачі: народні прикмети
Що закопували 19 червня біля дому, щоб розбагатіти: народні прикмети
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415