Чому глючить смартфон і куди дівається вся оперативна пам’ять

Відомі причини

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Сучасні смартфони оснащені великою кількістю оперативної пам’яті. На перший погляд, може здатися, що вона ніколи не закінчиться. Однак це не так.

Оперативна пам’ять закінчується дуже швидко і через це телефон починає гальмувати

Куди ж йдуть дорогоцінні ГБ та як їх зберегти?

Кожен телефон має певну кількість оперативної пам’яті, закладену виробником. На неї записується інформація, яку отримує та використовує телефон у конкретний проміжок часу.

Так, чим більше програм ви одночасно використовуєте, тим більше ГБ оперативної пам’яті зайнято. І коли закінчуються гігабайти, то працездатність пристрою помітно погіршується.

Практично у кожного виробника є своя фірмова оболонка, яка обернена класними іконами, гарними анімаціями та просунутими фічами. На жаль, це має свою ціну, а платити за це потрібно у вигляді ГБ оперативної пам’яті.

 

Зростають запити на оперативну пам’ять і у сучасних додатків. Браузери, месенджери та інші програми зараз споживають дуже багато.

 

Якщо раніше 2-3 ГБ спокійно вистачало, щоб програми трималися в пам’яті та не «вилітали» при згортанні, то зараз про таке можна й  не мріяти.

Останні кілька років мінімумом ОЗУ є 4 ГБ, а дивлячись на тенденції, незабаром планка підніметься до 6 ГБ.

На сьогодні робочого виходу із ситуації немає. Залишається лише відключати в налаштуваннях телефону анімації та намагатися контролювати фонові процеси.

Джерело: GSMinfo

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень