![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Авторська колонка
Коли трохи вляглись пристрасті, дозволю собі декілька слів. Тут прочитав, що Олександр Усик на пресконференції обурився — чого ж це жоден телеканал не показував його бій з Джошуа, а тим часом спортсменів сварять за фото з російськими, так би мовити, спортсменами.
Для того, щоб українські канали платили великі гроші за ліцензію на показ твого бою – треба бути цікавим українському глядачу. Треба мати велику фанатську базу в себе на батьківщині, працювати з нею, прислухатися, цінувати свою країну, її людей, її мову і культуру. А коли ж ти плювати хотів на думку фанатів, демонстративно про це кажеш, записуєш ефіри з Шарієм, — то чого ж ти тоді дивується, що тебе не люблять?
Сучасний спорт це не тільки навички й вміння, а й емоції та шоу. Публіка має тебе любити, має бути готова заповнювати стадіони, дивитися всі бої, ходити у футболках, вішати твої постери та чохли на телефон….
Хтось бачив такі речі з Усиком? Чесно - ні…
Якщо бої ще якось дивляться, то всі інші атрибути відсутні зовсім. І допустимо ще коли Усика зовсім не дивляться в Америці. Але ж на батьківщині він мав би подумати про народну любов?
А проблема не в народі. Всі ці атрибути мали… брати Кличко. Це при тому, що в спортивному плані Олександр Усик вже перевершив досягнення обох братів і вписав своє ім'я в історію жирнішим шрифтом. Але…
Ви можете собі уявити, щоб в Україні хоч раз не показали на телеканалах бої Кличків?
Це нонсенс, бо 2/3 країни не відходили від телевізорів під час баталій з Люїсом, Хеєм, Сандерсом і т.д.. У Кличків була мільйонна фанатська база, в Україні та в Німеччині. Але вони постійно з нею працювали, їздили в тури містами, випускали книги, засновували благодійні фонди, знімались в кліпах і кіно…. І ще багато чого. А що не знали – то йшли до грамотних консультантів з піару і питали.
Максимум — до московських попів… Які замість того, що навчити його хоч іноді тримати язик за зубами, і не коментувати зі своїм ватним бачення питання російсько-української війни, вчать його скрєпам. Мало того останнім часом та Онуфріївська скрепность в його голові прогресує… На жаль…
Усік – геніальний спортсмен, трудівник в рингу і поза ним. Він представляє українських стяг на міжнародній арені.
Але хороший спортсмен — ще не значить народний чемпіон і улюбленець публіки. Особливо якщо багато вати в голові
Поки він перемагає – будуть пости вітання в соцмережах, як тільки програє – одразу ж забудуть. Зафіксують в історії – і забудуть. І прикладів таких маса.
Бо треба любити свій народ, свою націю, свою Україну, а не втирати мантри про «адін народ» і з росіянцями.
Рівненський журналіст Юрій Дюг
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Роми показали, як заробляють 30000 грн./міс. на обліписі в м. Рівне (ФОТО)
«З телефоном – не можна»: Віктор Шакирзян боїться Мельниченка по-Рівненськи? (ФОТО/ВІДЕО)
Роми з Закарпаття заробляють по 30 000 грн./міс. у м. Рівне: «Щас облєпіха пішла, рябіна, залізо» (ВІДЕО)
Фізикині, математикині, біологині та інші «ині» захопили станцію метро в м. Київ (6 ФОТО)
Землю у Рівному попросив спортсмен-силач (ФОТО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК