Чоловіки зникнуть з Землі

Щоправда за прогнозованими розрахунками це може трапиться через 5 млн років

До таких висновків нещодавно прийшли австралійські вчені. Вони вивчили особливості чоловічої статевої Y-хромосоми. Як з'ясувалося, хромосома - вельми крихка і дуже схильна до негативного впливу ззовні.
 
Наприклад, у жіночої Х-хромосоми міститься не менше 1 тис. здорових генів. Чоловіча Y-хромосома теж володіла такою ж кількістю здорових генів. Але за тисячі років життя людства здорові гени Y-хромосоми зруйнувалися. І зараз у чоловіків менше 100 здорових генів.
 
Як пророкують генетики, поступово кількість народжених хлопчиків буде знижуватися. Адже при формуванні статі дитини, якщо це дівчинка, бере участь відразу дві Х-хромосоми, що збільшує шанси на народження представниць прекрасної статі. Тоді як в чоловічому організмі присутня лише одна Y-хромосома, що не дає можливості "усунути" помилки при формуванні генів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень