Чоловікам не вистачає друзів

Хоча саме друзі допомогли б вирішити проблему з надмірним стресом у житті

Більше половини британських чоловіків (51%, або 2,5 млн осіб) не мають друзів, хоча дуже їх потребують. Про це повідомили вчені з фонду Movember у Великобританії після відповідного дослідження. Чоловіки можуть мати сім'ю, але при цьому відсутність справжніх, відданих друзів робить їх самотніми.

Зокрема, за підсумками опитування 79% британських чоловіків кажуть, що їх знайомі не змогли б допомогти їм з проблемами, ще 78% сказали, що вони не відчували від приятелів ніякої емоційної підтримки.

За даними психологів, представники сильної половини людства не ініціюють нові контакти, на відміну від жінок, які легко можуть запросити приятельок в кіно або на каву. Чоловіки ж вважають такий спосіб соціально неприйнятним.

Тим часом, чоловіки потребують справжньої дружби. Як виявилося, друзі допомагають знизити рівень стресу навіть більше, ніж секс або увага сім'ї.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень