Чоловік вигнав на вулицю вагітну дружину і трьох дітей. Їм шукають оселю

Збирають гроші

Багатодітна мама, 29-річна Олександра Руденко з Сумщини, не має де жити з трьома малолітніми дітьми. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Дитинство жінки минуло в інтернаті. Нещасливим виявилося й доросле життя:

Чоловік зрадив Сашу з кумою. Вагітною і двох малих дітей вигнав з дому. Їх прихистили чужі люди. Вона мені розповіла, що її і сестру-близнючку мати покинула в пологовому будинку.

 

В дитбудинку дівчатка зазнали знущань. Олю згодом вдочерили. А Саша виховувалася в інтернаті. Заміжжя було невдалим. Вона з дітьми живе на 2,4 тисячі гривень. Садить город. Не лінується.

 

У дворі немає криниці, тож кілька раз на день їздить дитячим візочком за 300 метрів. Дітки завжди при ній. Хазяйка сказала їм вибиратися, бо хату хоче розібрати й перевезти в інше село.

 

Саші з дітьми нікуди йти. Тому я прийняла рішення збирати їм на будинок, - говорить Gazeta.ua журналістка із Сумщини Світлана Ляшенко.

Хата в селі коштує щонайменше 50 тисяч гривень.

Ми з начальником служби у справах дітей просимо допомоги в місцевих підприємців. Хоч у них зараз є фінансові труднощі. Але копійка до копійки і потроху сума збільшується. Відгукуються небайдужі люди.

Перераховують від 10 гривень, найбільше на Новий рік одна людина переслала тисячу гривень. Залишилося зовсім не багато і в мами з дітками буде своя хата, - говорить Світлана.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку: 4149 4991 0617 3402 (Олeксандра Олександрівна Рудeнко).

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень