Чоловік у США отримав рахунок на мільйон доларів за лікування від COVID-19

Він провів на апараті ШВЛ 29 діб

Майкл Флор провів 62 дні у Swedish Medical Center міста Іссака. Це місто неподалік від Сіетла. Лікування від COVID-19 обійшлося 70-річному американцю в 1,12 млн доларів.

Рахунок, який отримав Майкл, містить 181 сторінку й майже 3000 позицій, пише DW з посиланням на The Seattle Times.

Стан Майкла був критичним, медсестра нічної зміни тримала слухавку телефона біля його вуха, аби він міг попрощатися з рідними.

За час лікування палата у відділенні інтенсивної терапії обійшлася Флору в 9736 доларів в день, а апарат штучної вентиляції легенів, який був потрібний літньому чоловікові протягом 29 діб, — ще у 2835 долара за кожну добу.

Флор бере участь в програмі медичного страхування для людей похилого віку Medicare. Ці витрати покриє страхова кампанія, а пенсіонер має відшкодувати тільки 6 000 доларів. Погодьтеся, слово «тільки» проти 1 000 000 $ тут вживати доречно.

Сам Майкл Флор зізнався журналістам, що його не полишає відчуття провини, що через нього компанія змушена платити лікарні такі шалені кошти.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень