Чого сьогодні вимагатимуть депутати рівненських обласної і міської рад

Про питання, винесені на сесії, розповіли голова Рівненської обласної ради та секретар Рівнеради

У Рівному сьогодні на 14:00 заплановано засідання обласної ради. Свою присутність підтвердили 46 із 64 депутатів. Це буде перше пленарне засідання чергової сесії, яка мала відбутися найближчої п’ятниці. Сьогодні ж депутати розглядатимуть лише одне питання – вимоги активістів, які закликають припинити торгівлю з окупованими територіями, а також звернення до уряду з вимогою відставки міністра МВС Арсена Авакова та заступника голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна. Утім, остаточний варіант редакції вимоги до Уряду ще будуть уточнювати, говорить голова обласної ради Микола Драганчук:

- Сьогодні депутати облради будуть розглядати тільки одне питання. Зараз є робочі два проекти рішення, тобто, один із них, який був оприлюднений ще за 20 робочих днів фракцією «Укроп», другий уже підготовлений за вчорашніми подіями, тобто, більш радикальний, стосується і відставки окремих посадовців Кабінету міністрів, будемо так казати. Але, який остаточний варіант – буде ухвалено трошки пізніше.  

На 12:00 в облраді зібралися керівники фракцій.

Натомість на 16.00 на чергове термінове засідання Рівнеради зберуться і міські обранці. За словами секретаря міської ради Сергія Паладійчука, висловити свою позицію щодо блокади на сході нашої держави та учорашніх дій правоохоронців, які затримували блокувальників у Кривому Торці на Донеччині депутати і так збиралися на плановому засіданні найближчого четверга. Втім, каже Паладійчук, якщо громада вимагає зробити це раніше – депутати зберуться раніше. А саме – сьогодні:

- Представники громадськості хочуть, щоб Рівнерада як орган, який представляє інтереси громади, висловився щодо ситуації, яка сталася вчора. Тому зберемося. Готуємо якусь спільну заяву, щоб оцінити ті події, оцінити міру, яку застосували представники  правоохоронних органів. Будемо радитися.

Зауважимо, що міського голови Рівного на терміновому засіданні не буде. Адже Володимир Хомко перебуває у закордонному відрядженні у польському місті Забже.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень