Чим посипати доріжки біля дому від льоду: Швейцарська хитрість

Простий дієвий метод, аби не послизнутися

Ожеледиця – звичне зимове явище. Вона дошкуляє не лише мешканцям багатоповерхівок та автомобілістам, а й тим, хто живе у приватних будинках. Адже доріжки біля будинку покриваються небезпечною слизькою кригою. Позбутися льоду дуже просто, знаючи швейцарську хитрість.

Швейцарська хитрість від ожеледиці

У 2004 році швейцарські вчені вигадали ефективний метод боротьби з льодом на автомобільних дорогах. Тож власники приватних будинків почали й собі використовувати дієвий метод.

Швейцарці для обробки доріг беруть пісок і змішують його з гарячою водою, температура якої близько 95 градусів у пропорції 7:3. 

 

Потім цю суміш наносять на дорожнє покриття, покрите льодом.

 

 Також можна додавати у суміш попіл.

Ця гаряча «каша» буквально «вплавляється» в сніг та лід, роблячи його шорстким. Таким чином, покриття перестає бути слизьким і не доводиться використовувати сіль, яка псує кузови автомобілі та взуття.

Джерело: pixelinform

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень