Чим не можна ділитися 8 вересня, щоб не накликати бідність: народні прикмети

8 вересня православні християни святкують Різдво Пресвятої Богородиці, яке у народі називають другою Пречистою

8 вересня люди йшли до церкви і молитися святій. Просили Матір Божу про допомогу в майбутньому і дякували за урожайний рік. Сімейні пари просили допомоги у зачатті і народженні здорової дитини.

Це свято також традиційно вважається і жіночим святом, коли жінку належить вшановувати як продовжувачку роду. 

8 вересня було заведено ходити в гості. При цьому пригощали гостей щедро, адже люди вірили - чим більше страв буде на столі, тим краще буде наступний урожай

Також існує окрема прикмета для жінок -згідно з віруваннями, чим раніше в цей день вона вмиється, тим довше збереже молодість і красу.

Що не можна робити 8 вересня

Не можна прибирати, прати, займатися рукоділлям, працювати на землі.

8 вересня не можна різати хліб. Справа в тому, що даний продукт символізує тіло Ісуса Христа. Тому випічку краще ламати руками.

У цей день не можна скупитися і відмовляти в допомозі нужденним, в іншому випадку труднощів не уникнути.

Якщо запалюєте вогонь в цей день, то будьте з ним обережні і не залишайте полум'я без нагляду. У цей день підвищений ризик пожежі.

Не можна ділитися хлібом з чужими людьми сьогодні, не можна позичати хліб і викидати його, інакше притягнете у дім бідність.

Народні прикмети на 8 вересня

  • Гарна погода – вся осінь буде такою.
  • Дощ – до холодної осені.
  • Похмуро, йде невеликий дощ – до холодної зими.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Олеся Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень