Чи зарахується період навчання у трудовий стаж – розповіли у Пенсійному фонді

Із цим є деякі нюанси

До стажу зараховується навчання за денною формою лише до 1 січня 2004 року. Такі періоди підтверджуються дипломами, посвідченнями, свідоцтвами, а також довідками, що видані на підставі архівних даних.

Про це повідомляють у Пенсійному фонді України.

Вказується, що після 1 січня 2004 року періоди навчання до страхового стажу зараховуються лише за умови добровільної сплати єдиного соціального внеску.

Отже, якщо особа навчалась після вказаної дати і має намір докупити страховий стаж за минулі періоди, вона може надати органам ПФУ документи, які підтверджують періоди навчання за денною формою для оцифрування.

Оцифрований період навчання підтверджуватиме відсутність статусу застрахованої особи, що дасть змогу особі докупити страховий стаж за минулі періоди.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень