Чи зарахується період навчання у трудовий стаж – розповіли у Пенсійному фонді

Із цим є деякі нюанси

До стажу зараховується навчання за денною формою лише до 1 січня 2004 року. Такі періоди підтверджуються дипломами, посвідченнями, свідоцтвами, а також довідками, що видані на підставі архівних даних.

Про це повідомляють у Пенсійному фонді України.

Вказується, що після 1 січня 2004 року періоди навчання до страхового стажу зараховуються лише за умови добровільної сплати єдиного соціального внеску.

Отже, якщо особа навчалась після вказаної дати і має намір докупити страховий стаж за минулі періоди, вона може надати органам ПФУ документи, які підтверджують періоди навчання за денною формою для оцифрування.

Оцифрований період навчання підтверджуватиме відсутність статусу застрахованої особи, що дасть змогу особі докупити страховий стаж за минулі періоди.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень