Чи варто пенсіонерам розраховувати на індексацію пенсій у 2023 році?

Відповідь Мінфіну

Через воєнний стан в Україні заморозили прожитковий мінімум та мінімальну заробітну плату на наступний рік. Та чи варто чекати пенсіонерам індексації, яку проводять у березні, розповів міністр фінансів Сергій Марченко.

Найменш захищені категорії на сьогодні – це пенсіонери. І держава шукатиме способи підтримки пенсіонерів, – зауважив міністр.

До слова, раніше у Мінсоцполітики анонсували, що пенсії у березні проіндексують з урахуванням зростання інфляційних процесів, і у проєкті бюджету наступного року заклали на це відповідні витрати. За попередньою інформацією, березневий перерахунок пройде з урахуванням показника 4,5%.

Якщо цей відсоток порівнювати із відсотком інфляції, то підвищення виплат для багатьох пенсіонерів пройде практично непомітно. Підвищення відчують лише ті, хто отримує високі пенсії.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень