Чи готові ви це побачити: нелюдські розваги волинських прикордонників (ВІДЕО 18+)

Встановлено особи військовослужбовців, які фільмували свої знущання з тварини

Реакція соцмереж спричинила проведення службового розслідування Західним регіональним відділенням Держприкордонслужби України.

На цей час військовослужбовці, особи яких встановлені, відсторонені від служби та не залучаються до охорони державного кордону, - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на повідомлення Західного регіонального відділення Держприкордонслужби України.

Варто зазначити, що у неділю на сторінці Facebook Kovel Animals було викладене відео з коментарем:

Ось таке шокуюче відео надійшло до нашої спільноти. Якщо вам відомі особи «відважних прикордонників», чи маєте будь-яку іншу важливу інформацію щодо цього випадку, просимо повідомити.

 

Facebook позначив відео, як таке, що має чутливий характер і надав користувачам право вирішити, чи готові вони його побачити (ВІДЕО 18+):

Реакція користувачів мережі не забарилася.

22 квітня на відео офіційно відреагували прикордонники, засудивши жорстокість строковиків Луцького прикордонного загону.

Скріншот з відео знущання над сарною

У заяві Західного регіонального відділення Держприкордонслужби України зазначається:

Державна прикордонна служба категорично засуджує такий вчинок та вважає їх поведінку ганебною. Особи, які фігурують у відео, а вони виявилися військовослужбовцями строкової служби Луцького прикордонного загону, мають понести заслужену відповідальність.

Також в офіційній заяві зазначається: 18 квітня начальником прикордонного загону було призначено службове розслідування та ідентифіковано «дійових» осіб.

Ними виявилися двоє 20-річних військовослужбовців, які були призвані на строкову службу торік. З їхніх слів, події на відео відбулися восени 2020 року, під час несення служби у прикордонному наряді.

За даним фактом відразу проінформовано Волинську спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Західного регіону та територіальне управління Державного бюро розслідувань (м. Львів), на адресу яких будуть направлені й матеріали службового розслідування з метою прийняття правового рішення.

Фото зі сторінки Держприкордонслужби України

Також результати службового розслідування будуть направлені Громадському інспектору з охорони довкілля для складання адміністративних документів за жорстоке поводження з твариною.

Крім цього, відносно військовослужбовців складено адміністративні протоколи за порушення правил несення прикордонної служби, які направлено до Любомльського районного суду Волинської області.

Завершується допис Держприкордонслужби словами:

Нам дуже прикро від того, що у лавах прикордонників можуть траплятися люди, які здатні на таку жорстокість.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень