Четверо чиновників домовилися про співпрацю на Рівненщині (ФОТО)

І підпишуть меморандум

На Рівненщині керівники місцевих управлінь Держпраці, юстиції та служби зайнятості узгодили проект Меморандуму про співробітництво

 На круглому столі вони обговорили проблеми детінізації ринку праці.

 Документ створили, аби згуртувати зусилля відомств для формування сприятливого ринку праці та забезпечення трудових прав громадян.

Під час обговорення йшлося про те, як сторони спільно контролюватимуть оформлення трудових відносин з особами, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, в тому числі – заборгованість із сплати аліментів.

 

Деякі неплатники аліментів працюють нелегально, тому для виявлення таких осіб особливо актуальними є інспекційні відвідування  Управління Держпраці та обмін відповідною інформацією.

Учасники круглого столу домовилися про спільні інформаційно-роз’яснювальні заходи, взаємодію з іншими органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями.

Усі пропозиції будуть внесені до остаточної редакції Меморандуму про співробітництво.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень