Четверо чиновників домовилися про співпрацю на Рівненщині (ФОТО)

І підпишуть меморандум

На Рівненщині керівники місцевих управлінь Держпраці, юстиції та служби зайнятості узгодили проект Меморандуму про співробітництво

 На круглому столі вони обговорили проблеми детінізації ринку праці.

 Документ створили, аби згуртувати зусилля відомств для формування сприятливого ринку праці та забезпечення трудових прав громадян.

Під час обговорення йшлося про те, як сторони спільно контролюватимуть оформлення трудових відносин з особами, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, в тому числі – заборгованість із сплати аліментів.

 

Деякі неплатники аліментів працюють нелегально, тому для виявлення таких осіб особливо актуальними є інспекційні відвідування  Управління Держпраці та обмін відповідною інформацією.

Учасники круглого столу домовилися про спільні інформаційно-роз’яснювальні заходи, взаємодію з іншими органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями.

Усі пропозиції будуть внесені до остаточної редакції Меморандуму про співробітництво.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень