Чеські антивандальні люки з’явилися у Рівному

Після капітального будівництва однієї з вулиць

Раніше «Радіо Трек» повідомляв, що на вулиці Шухевича після капітального ремонту встановили люки. Довго на цій вулиці замість каналізаційних люків з отворів на тротуарах стирчало гілля дерев. 

Нові люки унікальні, кажуть комунальники, і не лише через те, що на них зображені старовинні компаси.

Унікальні, бо 30 нових люків виготовляє чеське підприємство і дає до них замки. Тож поцупити такий «предмет» неможливо.

Виданню «РВ» начальник управління житлово-комунального господарства Рівного Ярослав Сахнюк таке розповів про фірму, яка встановила люки:

Ідея належить підряднику, який ремонтував дорогу на вулиці Шухевича. Фірма встановила люки європейського зразка, які в Україні виготовляє чеська фірма. Вони мають гарний естетичний вигляд, а головне — закриваються замками, ключі від яких будуть тільки в комунальних служб.

Адже загальна вартість ремонту дороги на вулиці Шухевича - 27 мільйонів гривень. Завдання підрядника — вкластися в цю суму. Проте підрядник вирішив, що встановить саме такі люки, і своє рішення з проектантами погодив. На дорозі вже є 30 люків, і має з’явитися ще 95. Каналізаційні люки ми після завершення ремонтних робіт передамо на баланс облводоканалу, а водовідвідні — міськШЕУ.

Скільки коштує один такий люк, Ярослав Сахнюк нібито не знає. Але ціна люків для управління ЖКГ, як для замовника робіт, насправді не має значення.

Нагадаємо, капітальний ремонт Шухевича у Рівному проводило Товариство з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «БУДАЛЬЯНС ГРУП». До слова, ця ж фірма ремонтує вулицю Макарова у Рівному.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень