Вулицю Макарова у Рівному ремонтуватимуть навіть вночі (19 ФОТО)

Якщо доведеться

В п’ятницю, 11 травня, о 10 годині в Рівному розпочали капітальний ремонт дороги на вулиці Макарова.

Йдеться про відрізок дороги від вулиці Олени Теліги до повороту на Дубенську.

Розпочали зі смуги в напрямку Дубенської. Вільну смугу у напрямку Луцького кільця умовно поділили на дві частини, де зможуть рухатися навіть вантажівки. 

Рух транспорту на Макарова не перекриватимуть, адже ремонтуватимуть проїжджу частину почергово.

Капітально відремонтує Макарова ТОВ «Будівельна компанія «Будальянс груп». Юридично фірма розташована в Києві. Фактично – в Рівному.

Про складнощі в роботі розповів комерційний директор фірми Геннадій Молодий:

Зараз працює 28 одиниць техніки. Знімаємо асфальтно-бетонне покриття. Наша ділянка роботи – це більше кілометра проїжджої частини. Таку ж площу займатиме велодоріжка і тротуари.

 

Щодо складнощів, то є частина дороги, де нам доведеться міняти навіть шар землі. Знаємо, що тут є комунікації. Тому в деяких ділянках доведеться дуже і дуже обережно працювати. Загалом проектом передбачена на відрізку у 683 метри цілковита заміна основи, родючого шару ґрунту, заміна щебеневих подушок з емульсійною складовою.

 

Скажу, що це - доволі складний об’єкт, але ми справимося. Працюватимемо в дві зміни, тобто весь світловий день. Якщо не встигнемо до початку серпня, то роботи будемо вести в три зміни.

За словами Геннадія Молодого, вулицю Макарова ремонтуватимуть майже 70 людей та 30 одиниць спецтехніки. Роботи з ремонту проїжджої частини та облаштування велодоріжок і тротуарів триватимуть до вересня.

В ході капітального ремонту Макарова міська влада планує облаштувати турбокільце на перехресті вулиць Макарова-Дубенської.

Гроші на це пообіцяли знайти в бюджеті міста.

Нагадаємо, на капітальний ремонт вулиці Макарова виділили 42 мільйони гривень. 1 213 метрів дороги планують здати в експлуатацію у вересні. 

Фото - Юрій Кульчинський

 

Ліна Захарова Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень