Чергова «схема» грабіжників: задля чого у центрі Рівного пробивають колеса (ФОТО)

Серед білого дня

Жертвою грабіжників мало не став очільник обласного осередку Громадської організації «Союз перевізників України» Валентин Демчук.

Йому ножем порізали автомобільне колесо. Біля готелю «Мир». Він не пов`язує це із своює діяльністю, а стверджує: зробили це задля того, щоб його пограбувати. Про подібні випадки йому розповіли на шономонтажі, куди, зрозуміло, і вирушив Валентин Демчук після цієї ситуації.

Схема полягає у тому, що поки водій міняє колесо крадуть – барсетки.

Минулого тижня таких випадків було близько двох десятків, - розповіли Валентину Демчуку працівники шиномонтажу.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень