Черги на кордоні з Польщею: «ошукані» фермери перекрили дорогу та звинувачують Україну

Вважають, що обвал цін на їхню продукцію спричинений транспортуванням українського зерна

Фото ілюстративне

Протягом двох днів, 2 та 3 лютого, на українсько-польському кордоні можуть бути проблеми з рухом транспорту через протести польських фермерів

Про проблеми з рухом транспорту на кордоні повідомили у Державній прикордонній службі України".

За даними прикордонників, проблеми з рухом транспортних засобів можуть виникнути через заплановані акції протесту з боку Польщі.

2 та 3 лютого 2023 року на під'їзних дорогах до пунктів пропуску «Корчова – Краковець», «Медика – Шегині» та 2 лютого на під'їзній дорозі до пункту пропуску «Гребенне - Рава-Руська» з боку Польщі заплановано проведення акцій протесту, які можуть вплинути на рух транспортних засобів, що перетинають державний кордон, - йдеться у повідомленні.

Як передає Еспресо.Захід, члени польської організації фермерів «Ошукане село» організували блокаду чотирьох пунктів пропуску на кордоні з Україною.

Польські аграрії обурені тим, що через неконтрольований приплив українського зерна до Польщі обвалились ціни на їхню продукцію. Тамтешні фермери стверджують, що українське зерно мало б транспортуватись територією Польщі лише до портів, однак воно потрапляє на польський ринок. 

Через це фермери заблокували переходи в Дорогуську та Гребенному (Любельське воєводство), Корчові та Медиці (Підкарпатське воєводство).

Пропускають лише легкові автомобілі та вантажівки з допомогою для України. Аграрії анонсували також блокування перевантажувального термінала Linia Hutnicza Szerokotorowa (LHS), який будується у Сташуві (Свєнтокшиське воєводство).

Очікується, що акція протесту триватиме до опівночі.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень