«Tylko złoty!»: Поляки виступають масово – проти переходу своєї країни на Євро

Більшість сказала – ні

64,2% поляків виступають проти запровадження в Польщі євро, в той час як лише 24,5% респондентів хочуть, щоб злотий був замінений на спільну європейську валюту.

Про це свідчать результати опитування IBRiS для Radio ZET.

Зокрема, з твердженням «Польща повинна перейти на валюту євро замість польського злотого» повністю згодні 14,7% опитаних, а 9,8% відповіли «скоріше згодні».

Проте найбільшу групу складають респонденти, які «категорично» не згодні – 49%. «Скоріше» не згодні з введенням євро в Польщі 15,2% опитаних.

Відповідь «не знаю/важко відповісти» дали 11,3% опитаних.

Найбільше респондентів, які не бажають заміни злотого на євро, проживають у сільській місцевості (70%) та у невеликих містах з населенням до 50 000 мешканців (75%).

У великих містах з населенням понад 250 000 мешканців думки розділилися: 48% опитаних не бажають запровадження євро, 42% виступають за введення європейської валюти.

Виборці Об'єднаних правих є найбільшою групою противників євро в Польщі – аж 97%. Серед опозиційних виборців 44% хотіли б, щоб злотий був замінений на європейську валюту, а 43% - проти такого рішення.

Як відомо, Хорватія з 1 січня офіційно перейшла на євро.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень