Через пандемію випускників можуть звільнити від ДПА у формі ЗНО

Верховна Рада має прийняти зміни

Через епідемічну ситуацію українських випускників, які 2021 року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, можуть звільнити від обов'язкової державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

Про це виданню Освіта.ua повідомив в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

За його словами, в Центрі визначили пріоритетною модель, за якої державна підсумкова атестація для осіб, які у 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, відбуватиметься за вибором випускника – або в закладі освіти (письмова чи усна форма, зокрема, з використанням дистанційних технологій), або у формі ЗНО.

 

Водночас для осіб, які планують вступати до закладів вищої освіти, ЗНО буде проведено у встановлені терміни, відповідно до визначених регламентів проведення тестування.

Валерій Бойко припускає, що при виборі запропонованої нової моделі зменшиться кількість учасників ЗНО з кожного предмета, а отже, і загальна кількість тестувань. Така ситуація пов'язана з тим, що значна частина учасників тестування реєструється для участі в ЗНО винятково з метою проходження підсумкової атестації.

У разі обрання нової моделі проведення ЗНО-2021 Верховна Рада має прийняти законодавчі зміни.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень