Через штами коронавірусу «Дельта» та «Лямбда» Україна встановить жорсткіші обмеження щодо перетину кордону

Є загроза поширення вірусу

Рада національної безпеки та оборони України 16 липня провела чергове засідання. Про підсумки засідання розповів секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

На заході розглядали кілька питань, серед яких державна політика у сфері громадянства, посилення карантину в Україні, а також нові санкції щодо українців.

З огляду на поширення у світі нових штамів COVID-19 «Дельта» та «Лямбда» за дорученням РНБО Кабінет Міністрів ставитиме жорсткіші обмеження щодо перетину кордону з 5 країнами. Зокрема, Олексій Данілов повідомив таке:

- Був заслуханий міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко і найближчим часом Кабінет Міністрів прийме додатковий захист для реагування на цю загрозу.

 

 

Перш за все ті країни, де мутовані штами розвиваються.

 

Будемо ставити більш жорсткі обмеження щодо цих країн.

 

Це Індія, Росія, Білорусь і ще дві країни Євросоюзу. Ми будемо ставити вимоги, щоб зменшити кількість людей, які будуть перетинати кордон.

 

Більш того, ми не виключаємо, що Кабінет Міністрів прийме додаткові заходи стосовно цих країн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень