Через штами коронавірусу «Дельта» та «Лямбда» Україна встановить жорсткіші обмеження щодо перетину кордону

Є загроза поширення вірусу

Рада національної безпеки та оборони України 16 липня провела чергове засідання. Про підсумки засідання розповів секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

На заході розглядали кілька питань, серед яких державна політика у сфері громадянства, посилення карантину в Україні, а також нові санкції щодо українців.

З огляду на поширення у світі нових штамів COVID-19 «Дельта» та «Лямбда» за дорученням РНБО Кабінет Міністрів ставитиме жорсткіші обмеження щодо перетину кордону з 5 країнами. Зокрема, Олексій Данілов повідомив таке:

- Був заслуханий міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко і найближчим часом Кабінет Міністрів прийме додатковий захист для реагування на цю загрозу.

 

 

Перш за все ті країни, де мутовані штами розвиваються.

 

Будемо ставити більш жорсткі обмеження щодо цих країн.

 

Це Індія, Росія, Білорусь і ще дві країни Євросоюзу. Ми будемо ставити вимоги, щоб зменшити кількість людей, які будуть перетинати кордон.

 

Більш того, ми не виключаємо, що Кабінет Міністрів прийме додаткові заходи стосовно цих країн.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень