Через Рівне тепер курсуватиме двоповерховий поїзд. Який він? (ФОТО)

На маршруті «Київ — Рівне — Луцьк»

«Укрзалізниця» (УЗ) запустила два модернізовані пасажирських потяги. Один з них ходитиме через Рівне.

Модернізований електропотяг Skoda вже почав курсувати на маршруті Київ — Рівне — Луцьк.

 

Він складається з 6 двоповерхових вагонів і має 636 місць.

Окрім всього, потяг – інклюзивний. Він дозволить зручно подорожувати пасажирам з дітьми і велосипедистам.

Загалом же підрахували, що він може перевезти за місяць близько 40 тис. пасажирів.

До речі, сьогодні о 16:20 цей потяг вперше був у Рівному

Джерело: Міністерство інфраструктури України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень