Через порушення техніки пожежної безпеки пропонують закрити 5 ліцеїв Рівного

Тимчасово

Більшість закладів освіти Рівного мають порушення техніки пожежної безпеки. З 78 установ у 69 виявили недоліки. Там немає автоматичної системи протипожежного захисту, необроблені вогнезахисним розчином дерев’яні конструкції, встановлені решітки на вікнах тощо.

Через порушення, які керівники закладів тривалий час не усувають, міське управління ДСНС планує звернутися до суду та взагалі пропонує закрити 5 ліцеїв, 1 дитсадок та ПДМ, повідомив на засіданні виконкому представник галузі.

 

Йдеться про ліцеї  №4, 12, 15, 20, «Гармонія», ЗДО №57 та ПДМ.

Заступниця міського голови Марина Кузьмічова зауважила, що фахівці ДСНС не врахували проведені роботи у 2022 році, а оприлюднили торішню доповідь. Тож найближчим часом інформацію щодо стану пожежної безпеки оновлять і це питання розглянуть на виконкомі наступного разу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень