Через невакцинованих вчителів на Рівненщині почали закривати школи

Діти навчатимуться дистанційно

Фотоклаж Радіо Трек з використанням фото спільноти "СТОП КОРУПЦІЯ".
Фотоклаж Радіо Трек з використанням фото спільноти "СТОП КОРУПЦІЯ".

У Рафалівській та Полицькій громадах через нещеплених вчителів закривають школи, повідомляють на сайті Вараської міської ради.

На засіданні Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рафалівської громади вирішено рекомендувати керівникам закладів освіти запровадити у навчальних закладах із рівнем вакцинації освітян менш як 80% дистанційну форму навчання.

 - Отож, із 20 вересня Рафалівський ліцей, Рафалівський Петропавлівський ліцей і його структурні підрозділи: Суховільська початкова школа, Рафалівська початкова школа, рафалівський заклад дошкільної освіти «Сонечко», Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості, Рафалівська дитяча музична школа переходять на онлайн-навчання.

 

Водночас форма навчання у  Лозківській гімназії не зазнає змін - у навчальному закладі вакциновано понад 80% вчителів.

 

Зауважимо, що у Полицькій громаді Вараського району із 14 вересня навчальний заклад Полицька ЗЗСО-I-III ст. працює дистанційно, у зв’язку з великою кількістю хворих на COVID-19 та малим відсотком вакцинованих освітян, - йдеться у повідомленні мерії.

До слова, нещодавно на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС у Рівненській ОДА запропонували перейти на дистанційне навчання закладам освіти із критично низьким рівнем вакцинації.

Окрім шкіл Рафалівської громади у списку на онлайн-навчання заклади таких громад:

Повчанської Дубенського району; Рівненської, Корецької, Великоомелянської, Дядьковицької, Зорянської, Малинської, Шпанівської, Гощанської громад Рівненського району; Рокитнівської, Березівської, Старосільської, Вирівської громад Сарненського району.

Саме на цих територіях відсоток вакцинованих вчителів найменший, повідомляє Рівненська ОДА.

Досі новин про перехід на дистанційне навчання у вищезазначених тергромадах - не було. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень