Черешня нарешті по кишені усім: Нові ціни на ринку

Яка ситуація з ягодами

В Україні знизилися ціни на черешню. 

Покупці нерідко незадоволені якістю пропонованої продукції, що негативно позначається на цінах. 

 

У сформованих умовах великим садівничим господарствам вдається відвантажувати черешню не дорожче ніж 25-45 грн/кг ($0,85-1,54 / кг), що в середньому на 30% дешевше, ніж тижнем раніше, – повідомляють аналітики EastFruit.

Крім того, на ціни впливає обмежений доступ до ринків реалізації.

В основному черешні вирощують в Запорізькій і Миколаївській областях, які на сьогодні частково окуповані й практично не мають можливості відвантажувати свою продукцію в інші області.

Зараз ціни на черешню в Україні вже в середньому на 25% нижчі, ніж у другій половині червня 2021 року. При цьому виробники підкреслюють, що поки далі знижувати ціни не мають наміру, оскільки реалізація за нижчими цінами, на їхню думку, недоцільна. Вони зізнаються, що в такому випадку вони не можуть покрити повною мірою навіть витрати на виробництво.

 

Більш того, українські садівники не впевнені, що зниження цін призведе до підвищення темпів збуту даної продукції, – пояснюють аналітики.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень