Частину «Першої точки» у Рівному вже тестують малі діти (ФОТО)

Біля Чаші

Чергова частина рівненського урбан-парку «Перша точка» - дитячий майданчик – з’явилась поблизу рівненської «Чаші» у районі Гідропарку.

Нагадаємо, саме тут будують незвичайне місце для дитячих забав.

Докладніше про це нам розповідав раніше співавтор проекту Дмитро Котляров:

Це не будуть звичайні дитячі гойдалки, пісочниці та гірки, а цільна споруда, де діти зможуть не тільки гойдатися, а й займатися скелелазінням на спеціальній гірці, іншими спортивно-розвиваючими іграми. Такі майданчики я бачив у Європі.

На жаль, коштів ледь вистачить для облаштування цього комплексу та територій. Тож з іншими ініціаторами проекту ми вирішили за власний кошт облаштувати тут ще і водний атракціон, щоб діти могли гратися з водою, будувати іграшкові дамби, наприклад, та інше. Качати будемо грунтову воду за допомогою гідранта.

Замовник робіт – управління ЖКГ Рівного. Саме на цю споруду передбачається витратити близько 250 тисяч гривень.

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень