Автори проектів Громадського бюджету Рівного проявляють некомпетентність

Через це проекти неможливо реалізувати

Так, вони пропонують будувати спортивні та дитячі майданчики, або облаштовувати сквери, на землі, яка давно не належить місту.

Перед написанням проекту автору варто дізнатися, чи ця земля приватна, чи належить громаді Рівного. Про це нагадали під час розгляду проектів у сфері комунального господарства та навколишнього середовища. 

- Якщо ваші проекти мають відношення до земельних ділянок, а це, мабуть, 90% усіх проектів, то варто цікавитись питанням приналежності ділянки. Існують два майданчики електронних, де ви можете подивитися потрібну вам інформацію: геокадастрова карта України та портал відкритих даних, - пояснив авторам секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.

Виправити неточності у проектах автори можуть до кінця поточного тижня.

Нагадаємо, на все місто виділяє 10 млн гривень. Обрані проекти управління реалізовуватимуть уже наступного року.

Загалом подали 90 проектів загальною вартістю понад 40 млн гривень. Наймасштабнішим з них назвали створення музею просто неба на Басовому Куті.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень