«Чаша» в Рівному перетвориться на «Першу точку»

З допомогою архітекторів

Раніше ми повідомляли, що поблизу рівненської «Чаші» слухачі «Радіо Трек» помітили початок будівельних робіт.

Припускали, що тут будуватимуть дитячий майданчик.

Втім, з’ясувалось, що незабаром

тут з’явиться незвичайний дитячий майданчик.

Дмитро Котляров

Про це розповів архітектор Дмитро Котляров:

Це не будуть звичайні дитячі гойдалки, пісочниці і гірки, а цільна споруда, де діти зможуть не тільки гойдатися, а й займатися скелелазінням на спеціальній гірці, іншими спортивно-розвиваючими іграми. Такі майданчики я бачив у Європі. На жаль, коштів ледь вистачить для облаштування цього комплексу та територій. Тож з іншими ініціаторами проекту ми вирішили за власний кошт облаштувати тут ще і водний атракціон, щоб діти могли гратися з водою, будувати іграшкові дамби, наприклад, та інше. Качати будемо грунтову воду за допомогою гідранта.

Майданчик, як і чаша, — це тільки третина задуму архітекторів з облаштування на тій ділянці урбан-парку «Перша точка».

Продовжує Дмитро Котляров:

Ми розбили цей проект на три частини і всі три подали на громадський бюджет. Ще дві — це стріт-зона зі «сходами» та іншими атракціями для скейтбордистів і стрітбольний майданчик. Проте з реалізацією останніх двох проектів виникли труднощі. Адже відповідальним за їхню реалізацію є управління молоді та спорту, а земля, де має знаходитись «Перша точка», належить тресту зеленого господарства. Щоб передати її на баланс управління спорту, треба зібрати купу документів та отримати погодження з Києва.

 

Процес тягнеться уже два роки. За цей час матеріали значно подорожчали, заробітна плата теж. Бюджет проекту доведеться розширити. Хочеться довести його до кінця.

Архітектор повідомив, що на облаштування майданчика передбачено майже 250 тисяч гривень.

Замовником робіт є управління житлово-комунального господарства, виконавцем — фірма «Західбудцентр».

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень