Це божевілля? Перекупи у Києві продають їжу з McDonald's на OLX (ФОТО/ВІДЕО)

У це неможливо повірити

Сьогодні у Києві відкрили перші три ресторани McDonald's, щоправда, працюють вони поки лише на доставку.

Кияни настільки скучили за фастфудом, що вже майже одразу після старту продажів усі кур'єри були завантажені замовленнями. Служба доставки була змушена тимчасово зупинити роботу.

Тож той, хто дуже хотів бургера, мусив чекати. Аби полегшити очікування?у столиці одразу з’явилися перекупи, які, купивши деякі страви, почали продавати їх через OLX.

Вони забирають замовлення в кур'єрів служби доставки та везуть до місця призначення або взагалі продають їжу онлайн.

Скільки коштує доставка?

Зазвичай перекупники діють за такою схемою: забирають замовлення в кур'єрів і доставляють у віддалені локації. В оголошеннях пишуть про фіксовані ціни на доставку з лівого берега, це коштує 200 гривень. За кожен додатковий кілометр від закладу до вашого дому доведеться доплатити 18 гривень. Якщо ж доставка здійснюється в Київську область, то ціна за 1 кілометр - 25 гривень.

Проте деякі перекупи пішли далі й почали продавати їжу не лише по Києву, а й відправляли Новою Поштою. За цю послугу просили 50 гривень.

Зауважимо, McDonald’s неприємно вразив киян цінами після відкриття. Так, за улюблений Біг Мак доведеться заплатити 92 грн, а за гамбургер – 45 грн. Зросла і ціна чизбургера — до 24 лютого він коштував 32 грн, зараз — 52 грн.

Змінився цінник і на картоплю фрі – середня коштуватиме 48 грн.

Порівняння цін в McDonald's до 24 лютого і зараз

Нагадаємо, що ще у травні мережа ресторанів McDonald’s ухвалила рішення про повний вихід із росії. Там почали «імпортозамєщєніє», але поки успіхів їхні недокопії McDonald’s не мають.

Джерело: rbc

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень