Бути чи не бути послабленню карантину на Рівненщині 

Що кажуть в ОДА?

Фото - Обозреватель

Чи запроваджуватимуть на Рівненщині адаптивний карантин - поки невідомо. Адже область входить в п’ятірку тих, де хворих на коронавірус найбільше.

Втім, медики краю відзначають позитивну динаміку,

тож питання про послаблення карантину з 11 травня вирішуватиме спецкомісія.

Засідання заплановане на найближчу п’ятницю, повідомив напередодні заступник голови обласної адміністрації Сергій Подолін.

Заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

Як відомо, йдеться про

відновлення доступу в парки та інші зони відпочинку.

 

Можуть запрацювати салони краси й перукарні, магазини побутових та дитячих товарів, стоматкабінети, музеї, сервіси обслуговування техніки.

Сергій Подолін сподівається, що

урядову ініціативу про послаблення обмежень підтримають.

Нагадаємо, нині в області сотня осіб одужала від коронавірусу. Лікується від інфекції нині майже вісім сотень людей.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень