«Бурштину України» Рівненщина відмовила втретє. Не допомогли навіть американці

Держпідприємство казало, що знайшло інвестора

Обласна рада відмовила держпідприємству «Бурштин України» в наданні надр у користування. Фірма просила депутатів Рівненщини дати їм землі на території Володимирецького лісгоспу.

Там, за словами керівництва «Бурштину України» вони хочуть провести геологічне вивчення родовищ і рекультивацію земель. В.о. директора держпідприємства запевняв присутніх, що фірма проводила консультації з місцевими мешканцями.

Також до рекультивації «Бурштин України» зібралися залучити інвестора зі США.

Утім, більшість обласних обранців проголосувала проти цього. Чому, пояснив голова Рівненської облради Олександр Данильчук:

От вони втретє наступають на ці ж самі граблі. Вони приходять за 5 хвилин до сесії, і кажуть: «Можна ми будемо говорити?». Але якби  вони все правильно робили – привезли нам ту інвестиційну угоду, провели слухання з громадськістю. Хай поремонтують якийсь ФАП, вставлять кілька нових вікон в школі, і тоді не буде проблем із наданням їм згоди.

 

«Бурштин України» обіцяють мешканцям району роботу на родовищах. Кажуть, що на слуханнях, які вони проводили, це було головне питання від громади до підприємства. Однак, на слухання у селі Великі Цепцевичі, за словами керівника фірми, приходило лише близько десятка людей.

Відмовили депутати також підприємству «ТЕРАБУТ КОМПАНІ». Фірма просила надати їм землі на території Великомидського родовища, що на Володимиреччині.

Підприємство збиралося видобувати там базальт.  Більшість у сесійній залі дослухалися до рішення комісії з питань екології, яка рекомендувала відмовити товариству у погодженні.   

За словами голови комісії Володимира Валявки, представники заявника не з’явилися на засідання комісії, а депутати мали до них низку запитань. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень