Як Полісся відгуляло головне свято

На Рівненщині завершилися традиційні гуляння, названі на честь сонячного каміння

Фестиваль «Бурштиновий шлях» - це феєрія цікавих подій, стверджують усі ті, хто бодай одного разу був на цій події.

Цього року смаколиків і цікавих заходів було ще більше.

На сцені йде концерт, екскурсоводи ведуть туристів по Володимирцю, розповідаючи про його цікаві місця та особливості, а вінцем всього дійства є ярмарок, - розповів рівнянин Віктор.

А про те, як співають на Поліссі, чули, мабуть, усі.

Якщо ви все ще не чули - тоді подивітся відео:

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень