Бурштиновий слід у нападі на головного архітектора міста. «Йому дзвонили»

Потерпілого знайшли біля гаражу

Як відомо, у реанімації міської лікарні з черепно-мозковою травмою перебуває Сергій Семенець – головний архітектор Рівного.

Йому провели операцію. Вона завершилася близько 17.00. Стан стабільно – важкий. Жодних прогнозів лікарі не дають.

Учора вночі близько 24.00 на нього було скоєно напад.

Сергію Семенцю 55 років, він мешкає у с. Зоря у багатоквартирному будинку.

За інформацією наших джерел, яку ми отримали щойно,

Вчора, приїхавши додому, Сергій Юрійович поставив машину в гараж і пішов у напрямку до свого будинку.

 

По дорозі до будинку на телефон Семенця надійшов телефонний дзвінок. Йому дзвонили.

 

Після цього потерпілий розвернувся і знову пішов до гаража.

Власне, там, біля гаража його й помітили сусіди.

За інформацією нашого джерела, Семенець пролежав на землі після нападу близько години.

Раніше повідомлялося, що п. Семенця

знайшли цієї ночі у Зорі, попутним транспортом доставили до приймального відділення місцевої лікарні. Звідти вже швидка перевезла його до міської лікарні Рівного.

За інформацією джерел в Архітектурі міста

Сергій Семенець - порядна людина і не йде на порушення. Навіть, коли йому пропонують гроші. Типово через це у нього виникають певні непорозуміння з «прохачами», але до цього часу обходилося без насильства.

 

Нещодавно він відмовив одному багатому чоловіку, який має стосунок до бурштину.

 

У нас думають, що напад міг бути пов'язаний саме з цим. Бо людина та надзвичайно … конфлікта

Близько 17.00 Володимир Хомко - міський голова Рівного - повідомив Радіо Трек, що у справі про напад на Сергія Семенця

є двоє підозрюваних

Тим часом, для порятунку Сергія Семенця збирають кошти.

Гроші просять переказувати на картку Приватбанку

5168 7572 8470 2950 Семенець Надія.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень