Будівництво у Рівному триває попри ухвалу суду. Люди пікетують

З плакатами

Мешканці будинку на Кавказькій, 6 влаштували мітинг під Рівненською облдержадміністрацією. Біля їхнього будинку нині зносять кінотеатр «Ґонзо», оскільки компанія «Інтербуд» збирається звести там готель.

Місцеві мешканці проти будівництва. Вважають, що містобудівні умови для забудовника видали з порушенням. Тож подали заяву до окружного адміністративного суду. 12 лютого суд ухвалив скасування виданих містобудівних умов, говорить голова ОСББ Ольга Яковлева-Гаврилюк:

Ухвала рівненського обласного адміністративного окружного суду щодо припинення будівельної діяльності на Кавказькій 32-Б набула чинності 12 лютого, а роботи продовжуються.

До місцевої влади мітингувальники надіслали звернення з проханням виконати рішення суду. Керівник обласного управління майновим комплексом Валентин Кирилюк відповів, що ухвалу суду отримали лише 18 лютого.

З документом ознайомляться та виконають те, що він передбачає. Водночас обласна влада будівництво підтримує, оскільки вбачає у проєкті великі інвестиції та запевняє, що усе законно. 

Ольга Яковлева-Гаврилюк наголосила, що мешканці виступають не проти будівництва готелю, а проти порушення в містобудівних нормах і обмеженнях. За їхніми словами, в документі немає достатнього обґрунтування.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень