ON-LINE

Будівельні пристрасті: звинувачення на адресу «DBN» безпідставні

середа, 23 серпня 2017
Забудовник звертається до власників придбаного житла

Сотням жителів Рівного, які чекають на нові квартири у житлових комплексах «Ріверсайд», «Шоколад», «Флагман» та «Erste Haus», намагалися довести, що будівництво їхніх нових квартир – незаконне.

Голова обласної Державної архітектурно-будівельної інспекції Ігор Мічуда повідомив, що цим об’єктам будівельної компанії «DBN»  скасовано Містобудівні умови та обмеження.  

Клієнти компанії вклали в будівництво нового житла немалі суми грошей, і тому цілком зрозуміле їхнє занепокоєння з цього приводу.

«DBN» – один з найбільших забудовників у Рівному, будує житло не перший рік. Керівництво компанії «DBN» стверджує, що має всі докази законності будівництва. Клієнтам не слід панікувати.

На сторінці компанії у мережі «Фейсбук» опубліковані офіційні листи за підписом Міського голови Хомка Володимира, які підготовлені  Управлінням містобудування та архітектури, які доводять законність будівництва і пояснюють, чому виникли двозначні тлумачення.

Рішення про скасування Містобудівних умов та обмежень для компанії «DBN»  не має правових наслідків, оскільки декларацію про початок виконання робіт ніхто не скасовував. Тому управління містобудування та архітектури міської ради запевняє, що всі вище названі об’єкти будуються на законних підставах, і навіть збирається оскаржувати рішення ДАБІ в суді.

Як виявилося, за новим законодавством,  органи архітектурно-будівельної інспекції та управлінням архітектури отримали суміжні повноваження, а підзаконних нормативних актів, які допомогли б уникнути дублювання функцій, ще немає.

У «DBN» переконані -  подібні непорозуміння зникнуть після появи підзаконних нормативних актів, адже тоді діяльність органів контролю за будівництвом буде чітко регламентована.

Крім того, у Рівному створено міську ДАБІ, що теж певною мірою розмежує повноваження органів контролю і, на думку керівництва компанії «DBN»,  сприятиме правовому урегулюванню спірних моментів у містобудівній сфері.

А поки що компанія «DBN» запевняє клієнтів і партнерів (земельні ділянки, на яких триває будівництво, належать ТОВ «ДІСАН», ТОВ «СІГІРІЯ», ТОВ «Хліб-Пром» та ПВСФ «АЛЕКС»)  у тому, що  всі її об’єкти законні, а пристрасті довкола них безпідставні.

Забудовник виконує взяті на себе зобов’язання . 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного