Проводитиметься інтенсивніше, ніж зараз: в Україні можуть посилити мобілізацію

За одної умови

Мобілізацію в Україні можуть посилити. Про це заявили у Верховній Раді. 

Секретар Комітету парламенту з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко прокоментував заяву Генштабу ЗСУ про те, що рф найближчим часом може розпочати примусову мобілізацію від 400 до 700 тисяч осіб.

За словами народного обранця, у такому разі в Україні також посилять мобілізацію – вона буде проводитися інтенсивніше, ніж зараз.

- Зараз ми проводимо мобілізацію, реагуючи на те, які сили та засоби є у росіян. Наприклад, є у них приблизно 400 тисяч військових.

 

Тому ми реагуємо на мобілізацію, поповнюємо наші частини, які стоять на передньому краю, формуємо нові.

 

Звичайно, якщо мобілізація в росії йтиме таким темпом, нам потрібно буде збільшувати мобілізацію для того, щоб можна було адекватно реагувати, - зазначив Костенко.

Депутат ВРУ нагадав, що росія не особливо турбується про підготовку, озброєння та екіпірування своїх військовослужбовців. Проте Роман Костенко вважає, що за бажання вони можуть покращити підготовку.

- Призвати можна, але наскільки це буде якісно? Це буде м'ясо, яке прийде сюди і не зможе виконувати серйозні бойові завдання.

 

Але при цьому ми не можемо недооцінювати і маємо пам'ятати, що наша армія на 80% приблизно складається із мобілізованих громадян, не є кадровими військовими.

 

Тож недооцінювати ворога не можна, - зазначив військовий експерт. 

Нагадаємо, що британська розвідка 11 вересня повідомила, що ряди рашистів планують поповнити 420 тисячами контрактників

Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що рф через великі втрати на фронті може розпочати масову примусову мобілізацію. В армію можуть призвати до 700 тисяч осіб.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень