Браян Кренстон ще раз зіграє Гейзенберга

Актор візьме участь у повнометражній версії «Пуститися берега»

Браян Кренстон й Аарон Пол в ролі Волтера Вайта й Джессі Пінкмана відповідно

П`ять років шанувальники хотіли знову побачити на екранах улюблених героїв з серіалу «Пуститися берега», і чекати залишилося недовго. Ще в листопаді торік стало відомо, що канал АМС замовив повнометражне продовження популярного шоу, що закінчилося в 2013 році. Нещодавно у західних ЗМІ з'явилися перші подробиці. Найбільш радісною з них стало повернення Браяна Кренстона до ролі Волтера Вайта на прізвисько Гейзенберг.

Повідомляється, що майбутній фільм буде називатися «Грінбріер», що також є назвою міста в Західній Вірджинії. Фільм зосередиться на історії Джессі Пінкмана, який постійно потрапляє у неприємності. Роль Джессі знову виконає Аарон Пол.

Взагалі питання про акторський склад було найбільш бентежним для шанувальників. Нині відомо, що в зйомках також візьмуть участь Джессі Племонс (Тодд), Джонатан Бенкс (Майк), Чарльз Бейкер (Піт), а також Крістен Ріттер (Джейн).

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень